Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Primark

Dobrý den, můžu se zeptat, v jakým městech v Německu je Primark? Je i v Mnichově? Jestli ano, tak prosím o adresu:p. Jinak někdo nějaký tip na nákupy nebo místa stojící za návštěvu v Mnichově? Děkuju:)

V Mnichove byl hezkej olympijskej stadion. Naopak centrum se mi moc nelibilo, ale to bylo asi spis tim, ze jsem tam byla zrovna ve chvili, kdy se tam konala nejaka gay pride ci co a vsude byla strasna kvanta lidi :-)

Nakupy jsem tam neresila. Primark jsem navstivila jeden v Anglii a moc me neoslnil.

Obchody si chod si pozret trebars olympia einkaufszentrum alebo PEP. Alebo v centre (mezdi hlavnou stanicou a Marienplatz).
Neviem co TEBE stoji za navstevu mozes ist pozret Nymphenburg, mozes ist do enlish garten, mozes ist do muzea lietadiel alebo do BMW welt, alebo do muzea dopravy alebo technickeho, alebo ak mas auto mozes ist aj na vylet do Neuschwannstein.