Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Televize na strop

Zdravim Vás, chtěl bych se zeptat, zda někdo z vás má třeba v ložnici tel. na stropě. S přítelkyní předěláváme loznici a vzhledem k malé mistnosti neni tel kam dát... A tak mě napadlo, ji dat na strop. Máte někdo nějaké zkušenosti. Vím že do ložnice tel tak uplne nepatri, ale radi lenosime v posteli u TV.

Pozor na to, ať ti neprdne obrazovka, nevím jak jsou na tom TV teď, ale ca 5-7 let zpátky byl docela problém s nejmenovanou reklamou, kde tu TV měli přímo na stropě, jenže asi nepočítali, že to někdo opravdu zkusí a byl problém s tím, že po nějaké době se v lepším případě vyboulela a v horším praskla, potom byl často v návodu nenápadný dovětek o správném umístění televizoru (poloha obrazovkou dolů tam byla výslovně zakázaná), ale fakt nevím jak je to dnes, tak spíš si o tom zkus zjistit nějaké info...

VESA imho znamená jenom rozměrový standart, ale asi bude docela rozdíl udržet TV v horizontální poloze, než na kterou byla stavěná, počítám, že budeš shánět nějakou - u které to výrobce dovolí, tak sem pak hoď, jestlis nějakou objevil, nebo šel na riziko

Máš ložnici přesně jakou máme v bytě, i s tou skříní "kolem dveří".
Řešení je snažší než se zdá.
Otoč postel o 90° a TV dej na stěnu na delší stranu ložnice, tam kde budete mít nohy, klidně až ke stropu a TV naklonit......bude to daleko lepší.
Hlavovou stranu postele přistrčíš až ke zdi a na straně nohou ti zbyde mezera, kudy v pohodě projdeš k oknu a druhé polovině postele.....a nahoře u stropu budeš mít TV.
Nám takto otočená postel vyhovuje daleko více než "podélně" s hlavama "pod oknem". Takto já spím na straně u okna a žena na straně u dveří a skříně, kde se může "vrtat" i když já ležím v posteli a má celou svou polovinu postele volnou na vyndané věci atd.
Dříve jsme to měli také podélně a tak už bych to tedy nikdy nechtěl.

No nevím, ale podle toho jak pišeš tak mas okno s radiatorem na kratsi strane proti dverim...Chápu správně? Ja mam okno na levé straně když vstoupím do místnosti. Tudiz jak ty popisujes tak bych měl okno nad hlavou a za hlavou radiator..