Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Školská láska

Ahojte páči sa mi jeden chalan je to môj spolužiak. Pripadá mi že sa mu možno páčim ale nie som si istá moc by som s nim chcela chodiť len neviem ci to iste cíti aj on HELP ME PLEAS :-)

Pokud se mu líbíš, tak bys měla poznat, že se kolem tebe motá :)

Pokud se nedovede vymáčknout, zaveď s ním řeč třeba na něco školního - uvidíš, třeba se chytne :-) Pak začnete debatovat o muzice, seriálu.. no a je to. Buď z toho něco bude nebo ne, poznáš to hned. Protože jestli tě chce, po takové příležitosti navázat kontakt skočí.

Tohle fungovalo před *ceti /zanedlouho *sáti/ lety. Sokole, jsme silně za zenitem. Absolutně netuším, co nyní teens preferují (ksichtoknihu? dlábení mobilu?). Můj mladý kolega v blíže neurčeném postu nepustí ten bazmek z pazoury - agendu už za něj dělat nebudu. Budu krutý.

Každej kluk na střední škole bude moc rád, když se o něj bude zajímat nějaká holka. Takže budeš muset překonat sama sebe a navázat nějaký první kontakt. Jakmile se pak budete alespoň na potkání pokaždé zdravit, už není problém to rozvinout dále. Budeš-li se mu taky líbit, půjde to samo.