Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Dva kondomy na sebe??

Dobrý večer, chtěl jsem se zeptat na jednu věc. Je mi 17 let.
Řeším problém ohledně pohlavního styku. Mám přítelkyni a spíme spolu. Jako ochranu používáme kondom, ale už nám asi 2x z cca 10 styků praskl. Poprvé to byla krize s tím, že jsme si mysleli, že bude těhotná, ale dopadlo to dobře. Po druhé praskl tak, že jsem se do ni udělala a sháněli jsme nouzovou antikoncepci Postinor.

Celá tato zkušenost nám dost kazí náladu k tomu a jeví se zde z obou stran velký strach. Nechci ji nijak v tomhle případě ublížit a do antikoncepce ji nechci tahat, když sama nechce. Respektuji ji v tom. A tak se ptám, jestli si myslíte, že je hloupost dávat dva kondomy na sebe či spíš, jaký na to máte názor, děkuji.

loading...

Použití dvou kondomů zvyšuje pravděpodobnost protržení. Kvalitní kondomy toho vydrží opravdu hodně, takže pokud praskají často, tak si buď kupuješ šmejdy, nebo ho špatně nasazuješ. Může taky pomoct lubrikační gel - jak na kondom tak i dovnitř něho.