Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem řidíčák od 16 let

Dobrý den, chci se zeptat jak dlouho trvá řidičský průkaz od 16 let na motorku s kubaturou 125ccm.. Za jak dlouho budu mít ten řidičák když půjde vše hladce ? a nastoupit na řidičák na motorky můžu od 1.Března nebo i dřív ? a to tam budu 5 dní v týdnu chodit do té autoškoly ? nebo to je jednou za čas nějaká ta zkouška, jízda atd.: Díky moc

Dobrý den, já jsem tento řidičák dělal od 7. března a do roku jsem ho dostal až v červnu. Na teorii chodit nemusíte, ale musíte mít splněňo asi 10 jízd na motorce s intruktorem a absolvovat hodinu o první pomoci.