Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krátkodobý pronájem - Plzeň?

Nevěděl jsem, kam to přesně dát, ale tohle je snad nejideálnější kategorie v tady. Potřebuji zůstat dva měsíce v Plzni, a moc se mi nechce do hotelu. Existuje tam nějaký krátkodobý pronájem, tak jako je třeba www.albertov.eu v Praze na Albertově? Nemůžu nic najít, takže mi asi zbývá hotel, ale jak říkám, hotely moc rád nemám... :-)

Proč toto?
za cenu:

Apartmán 1+kk
1750 Kč / 68 € / noc

= 105000 Kč / 2 měsíce
seženeš cokoliv:-)
Do Prahy 40 minut cesty autem jezdí ze z Plzně plno lidí každý den, Student Agency jezdí taky spolehlivě, sorry že ti neporadím, ale pokud jsi ochotný dát za pobyt ty peníze co píšeš, tak se ti vyplatí pronájem 1+1 na tři, šest i dvanáct měsíců, po těch tvých dvou prostě odejdeš...