Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Idol | Meet & Greet

Zdravim, v utery jedu na koncert do Prahy kde bude mít koncert můj velký idol který mě k něčemu inspiroval. Tak jsem si musel koupit VIP což obsahuje Meet & Greet což znamená že se sní potkám osoboně. Jenže je tu problém že vůbec nevim co ji mám říct navíc je to Američanka a moje angličtina není uplně dokonalá :D.
Co by jste řekli vy svému idolu kdyby jste měli tu možnost? A byl někdy na M&G? Zajímalo by mě jak to celé probíhá jestli je to nějaká rychlovka kde si jen podáte ruce nebo je i nějaký čas si sní popovídat?

Píšeš, že ťa inšpirovala… Tak sa jej za to poďakuj, povedz jej, v čom a prečo.

navíc je to Američanka a moje angličtina není uplně dokonalá :D.

Väčšina native speakerov obvykle pri ceste do cudzej krajiny očakáva nižší level jazykových znalostí (obzvlášť, ak ide o človeka "z ľudu", pokiaľ sa náhodou pritrafí drobné nedorozumenie, bude to skôr milé než trápne).

Co by jste řekli vy svému idolu kdyby jste měli tu možnost?

Záležalo by to od veľa vecí. Slávnej speváčky by som sa možno opýtal na jej inšpiráciu. :-)

PS: O koho vlastne ide?