Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Práce při studiu

Ahoj přátelé,

Chtěla bych se zeptat, jestli Vám přijde reálný můj plán: našla jsem si vysněnou školu (VOŠ), která je bohužel soukromá, ale naštěstí lze školné splácet měsíčně, cca 2400 Kč. Moji rodiče ale nemají moc peněz, školné bych si musela platit sama. Také bych si ale během studia chtěla našetřit na plastickou operaci prsou (částku bych si odkládala podle příjmu). Myslíte, že bych při studiu mohla stíhat pracovat (víkendy, večer po škole)? Děkuji moc za všechny odpovědi :)

Stíhat se to dá. Jen nevím, jestli za ty prachy nějaká VOŠ stojí a nebylo by lepší volit rovnou VŠ. To ale samozřejmě záleží na okolnostech, jen bych se nad tím zamyslel. :-)

PS. Na ty prsa se vykecni a radši se v létě za ty prachy zaleť někam zrekreovat. Umělý jsou fuj. 8-)

Půjde to v pohodě, tuším by ti stačilo na to školné chodit jen víkendy. Jako studentka si osvobozená od daní což dělá taky dobrou korunu.

Na ty prsa se přikláním k ostatním. Ženy si myslí že když budou mít umělá prsa a zmalované jako šašci tak se budou líbit chlapům. Opak je ale pravdou. A pokud nemáš nějakou nehodu, nějaká jizva nebo něco takového tak ano, ale zvětšovat prsa to ne.

Osobně se mi líbí holky s malýma prsama než s velkýma.

Nikdo tě ale nemůže do ničeho nutit. Je to na tobě.

Chlapy hodně čučí na hozy :-D to je fakt, ale jestli chceš mít chlapa který tě bude mít opravdu rád, tak nejsilnější zbraň je úsměv a chování, to že máš 1 nebo 3 jím bude pak totálně jedno.