Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rodina se neozývá

Dobrý večer všem. Nevíte náhodou co dělat, když rodina odjela do USA a neozývaj se od doby nástup odletu v USA? Od té doby se neozvali a nevím co dělat. Neznám správná slova na vyhledání dotazu nebo nevím. Máme vážně starost. Letadla na další zastávce v Austrálii dorazili a nevíme zda tam dorazili a nebo jestli je máme hledat nějak po USA. Všechny tel vyplé. Celkem 3 telefony. Žádná havárie nebyla. Prosím o pomoc.

Když se neozvali od nástupu, tak asi nastoupili, ne? "Hledat po USA" asi nebude proto k ničemu.
Vyčkej pár hodin, třeba se jim stalo to co nám, nefungují jim mobily na místní frekvence.

Pokud by se neozývali i v bodě, kdy usoudíš, že se už ozvat MUSELI, začal bych dotazem u aerolinek, s kterými letěli. Zda nastoupili. Případně na letišti, kde měli přistát.

Pokud šlo jen o mezipřistání a letí dál, třeba jen nepovažovali za nutné se ohlásit.