Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Adderall

Zdravím,
Nedávno jsem se dozvědel o "léku" zvaný Adderall a chtěl by se vás zeptat jaký na to máte názor.
Na netu jsem našel smíšené názory, jestli je to spíš droga na které se může člověk stát závislý a nebo to pomůže např. při studiu (zklidnění, lepší reakce, učení) atd..
Berte v potaz, že by to užíval(výjmečně) člověk, který nemá žádnou poruchu např. (ADHD).
Díky za názory.

Až ho vysadíš, bude ti chybět dopamin. Google "nedostatek dopaminu", "deficit dopaminu", "dopamine deficit".
Jestli je to jako u jiných amfetaminů, tak to není nic příjemného. Budeš jako vybitá baterie a budeš znova shánět, jinak tě život vůbec nebude bavit. Pár takových jsem viděl a rozhodně bych je nechtěl kolem sebe.
Každé poprvé začíná jako výjimečně, ale návyk někdy vznikne brzy.

O tom asi hovorili v spráávach že sa to poúživa na harwarde a že vraj to je droga a že tam dosť to používaju viac než polovica ale asi neber určite to dačo robí zle možno keď to pomáha myslieť čo asi pomáha tak možno pred testom alebo dačo také ( no hlavne na logické testy)