Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nudím se a neviem co mam robit

chcem sa opýtať doma su nudim ano je to divne lebo je toho tolko vle ana práci a neviem čo robit najlepsie aby to bolo zabavne a naucne twraz sedim len u pc a mastim hearstone a neviem co mam robit alebo ako presvedcit kamaratov aby sme vonku daco robili oni sa iba prechadzaju a kecaju ja si mslim ze to je nuda a vy? ta len tak odpovedzte vidim ze vam tu vela ludi nepise
Změna tupého předmětu, původně: Ahoj (karel)

Ahaa, takže ty jen nechceš správně psát, tak to pak jo :) Je to z nějakého konkrétního důvodu, smím-li se zeptat? Snad nějaká revolta proti svobodným zednářům? Či jde snad o daleko větší přesah a jedná se o rázné vyjádření nesouhlasu se světovým politickým děním? Opravdu by mě velmi zajímalo, co tě vedlo k rozhodnutí nechtít psát správně.