Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neplodnosť

Je pravda že keď budem mať dlho každý deň na nohách na pohlavnom orgáne notebook tak budem neplodný? XD

Jde o teplo. Ty dvě věci dole mají mít nižší teplotu, než tělo, proto jsou taky venku a ne uvnitř. Když je budeš přehřívat, nebude se jim to líbit. A je úplně jedno, jestli je přehřeješ horkým vzduchem z ntb, nebo tím, že si sedneš na radiátor.

Kamarád nemohl delší čas "zbouchnout" manželku.Bylo mu doporučeno lékařem si dávat před akcí pod pytlík sáček s ledem (vůbec se mu to nelíbilo:-D).Důvod byl prý větší koncentrace žilek a tím pádem i větší teplota u kulek.Další plánovaný krok mělo být chyrurgické odstranění těch žilek.Zadařilo se už po těch ledovejch obkladech.