Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Film na večer

Caute,jsem na neschopence a doma je nuda..tak bych si chtel stahnout nejakej dobrej film na vecer.ale nic me nenapada , poradi nekdo ?:D diky

Brak není nic špatného! :-D Nemyslím to zle, ale za umění to nepovažuju, to je celé. Většinu uznávám jako mistrovsky odvedené řemeslo, úplně bez negativního významu.

Brakem se detailně zabýval Josef Váchal a jako skutečný umělec ho humornou nadsázkou a vlastní invencí povýšil na uměleckou formu. Od něj je mi to opravdu blízké a hrdě se k tomu hlásím, zřejmě proto, že ty motivy jsou mi důvěrně známé.

Tarantino je mi v tomhle cizejší, ale zase jsou ty filmy čerstvé, takže je to jiný druh zábavy.