Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Barva z lakového popisovače

Zdravím mám velký průšvih... Víte jak jsou lakové popisovače? (konkrétně tento:http://www.edding-shop.cz/lakove-popisovace/edding -750-lakovy-popisovac-p-213134.html?cPath=215547)tak se mi ho nešťastnou náhodo podařilo otevřít tak že mi vyprskl a mám od něho celý notebook. Nevíte někdo porsím jak se té barvy zbavit? Zkoušel jsem už technický líh, ale ten vůbec nepomáhá...

Pak ne, že nepomohl, ale nedostala se tam "mechanická síla" která by barvu odstranila za pomocí onoho čistidla (špínu za nehty, taky neodstraníš běžným umytím rukou). Vem starý kartáček na zuby, líh (případně to, co pomohlo, ředidlo a podobné látky naprosto nedoporučuju), nejlépe isoprophil alcohol, namaž pořádně pod pažama (ne ten líh samozřejmě :-) ) a davaj čistit každý mikrozáhyb ;-)