Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Song - nevíte?

Ahoj neznáte někdo song ve kterém holka s lízátkem potká v buse kluka? Pak spolu zatnou chodit ona tančí na stole... otevírá kečup a vypadá to jako kdyby mu *** a pak taky uklízejí dům ted to zas vypadá jako kdyby *** prosím POMOC. Všem MOOC DĚKUJU

loading...

otevírá kečup a vypadá to jako kdyby mu ***

uřízla vrabca! ::) Kečup evokuje spousty krve.

uklízejí dům ted to zas vypadá jako kdyby ***

tam předtím bydleli černokněžníci!

Fantazii se prostě meze nekladnou.
Klipy nesleduji (a nikdy jsem nesledoval), takže tazatelce na základě obrázků nepomohu.