Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Celoživotní rýma

Ahoj. Mám takový problém - celý život mám rýmu, i v létě. Nezažil jsem ani jeden den bez rýmy a s neucpaným nosem taky ne. Sportuji, je mi 15 let a při sportu mám věčné problémy s dýcháním, jelikož nemůžu dýchat nosem. Zjistil jsem, že jako malý mě rodiče zakazovali smrkat. Nejde se toho nějak zbavit? Moji rodiče mě do toho sportu trochu víc nutí, mě sice baví, ale mám problémy. Pomůžete mi?

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Taky jsem s tím byl u doktora někdy kolem 14 let. Rýma mě trápila celkem často a tak jsem si řekl, ž…
Dep 30.03.2016 19:37
Dep
To jsi mu tedy pomohl,takhle ho strašit.Tohle mu ale určitě jeho praktický lékař sám dělat nebude.Tu… nový
Karel04 31.03.2016 07:04
Karel04
Pokud sportuješ aktivně,tak musíš mít oddílového lékaře. Ten tě rozhodně musí vyšetřit,protože po zd… poslední
pedrosso 31.03.2016 14:42
pedrosso

Taky jsem s tím byl u doktora někdy kolem 14 let. Rýma mě trápila celkem často a tak jsem si řekl, že si zajdu za doktorem.... byl to spíš utěk před testem ve škole. Ale duvod jsem měl...
Upoutají tě na židlu a asi 20cm dlouhou jehlu s kamerou ti začnou strkat nosem skoro až do mozku. Nějak zvlášt tonebolí, ale je to hodně nepříjemné. Potom ti prstem stlačí horní patro v puse až takovou silou až křupou kosti a teče krev jak z nosu tak z pusy. Potom mi oznámila že tam nic nevidí, protože nejsem dobře vysmrkaný, ale víc vysmrkat nešlo tak mi dala další termín za 7 dní, abych přišel znova. Na to jsem se samozřejmě vyprdl. Rýma mě trápila dál, ale asi jen 2 další roky potom to samo nějak odeznělo.
Ale bylo to před 8 lety dnes budou postupy určitě lepší, kdo ví....

To jsi mu tedy pomohl,takhle ho strašit.Tohle mu ale určitě jeho praktický lékař sám dělat nebude.Tu kameru mi strkali do hlavy kdysi taky.Napřed to ale doktor umrtvil nějakým roztokem na vatě.Takže to nebolí,jen když pak umrtvení skončí,tlačí to chvíli nahoře v nose.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru