Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agresivita

Zdravim.Poslednú dobu no 2roky už sem strašne agresívny ,no agresívny proste strašne ma všecko rozčuľuje proste dajme temu kamoš začne sa ja nevím pýtať sa na neco a furt furt a furt na to iste sa pýta a ja mam chut mu jednu... ale proste aj také úplne maličkosti ma vedu rozčúliť nevíte niekto čo s tým, či naké léky sa dajú kúpit abo neco? Dik po predu za rady a jo mam 16r.

tak sa daj vyšetriť u internistu,a to myslím vážne,môže to byť hocijaká hormonálna nerovnováha,cysta na nadladvine a s tým spojená nadmerná tvorba noradrenalínu,porucha funkčnosti pankreasu,porucha funkcie štítnej žlazy,alebo oneskorená puberta a všeličo iné,menej závažné až signál k niečomu vážnejšiemu,to môže a nemusí zistiť odborník,ktorý Ťa vyšetrí,alebo nevyšetrí,volba je na Tebe......ako lieky existujú studená sprcha,elektrošoky,lešenárska trubka,baseballová palica až po lieky na konkrétny problém,ktoré predpíše odborník....

Agresivita se časem transformuje na :
prchlivost - je české slovo, označuje člověka, který se snadno nechává ovládat vztekem, zlostí, dalo by se říci, že se snadno "vytočí" .
S tím v životě nemusíš dobře dopadnout.