Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jaký seriál?

Bydlím na intru a nemám co dělat. Chci začít koukat na nějaký seriály, ale takový ty "mainstream" už mám zkouklý. Momentálně koukám na Vikings a rád bych k tomu 1-2 přidal. O žánr mi nijak nejde, jen aby to bylo chytlavé. Jestli to má dabing je úplně jedno, titulky nejsou problém.

Co jsem už zkoukl a vzpomenu si: Teorie Velkého třesku
Game of thrones (čekám na 6. sérii)
Suits
Prison Break (dal jsem jen 1. sérii, další byli o ničem)
Red Dwarf
Simpsonovi
Futurama
Walking dead
Doctor Who
Lost

To je vše na co si vzpomenu. Rád bych kdyby seriál měl alespoň 1 hotovou sérii, nebaví mě se do něčeho zakoukat a pak čekat na další epizody.

Díky předem :-)

loading...

Rychle jsem zde zkouknul prispevky a nenasel jsem nektere dobre(?) serialy

Arrow
The Flash
DC's Legends of Tommorow
Marvel's Agents of SHIELD

Pak ty lepsi
House of Cards
Shameless (US)
Lucifer <----- vybornej serial
The Walking Dead

nevim jestli to nekdo nepsal, ale za shlednuti stoji:

Battlestar Galactica.. je toho hodne, dej je promysleny od zacatku do konce, ma to hlavu a patu a uzavre se to..

House of Cards.. zatim 4 serie, nahled na vysokou politiku USA

Breaking Bad.. nekdo to zminoval, jeden z nej serialu co jsem videl.. prvni 2 serie slabsi, pak se to rozjede a je to parada

How not to live your life - hlavne britskou verzi.. 30-lety typek, co nevi, co delat se zivotem..

Inbetweeners.. hlavne BRITSKOU verzi.. particka stredoskolaku.. nerd, debil, typek co mluvi furt o sexu a "normalni".. kazdy na stredni skole zna aspon 1 cloveka z techto 4, ne-li vsechny :)

doporucuju projit www.csfd.cz, volba zebricek a zobrazit si britske serialy.. BRITSKE :) hlavne to ma nejdulezitejsi aspekt serialu - je to promyslene a dej se uzavre.. ne jako Lost.. ktery se tak zamotal, az skoncil totalni haluzi..

Fargo, The Fall, Misfits, Broadchurch atd atd.. :)