Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aférka se starším mužem?

Muj problem spociva v tom, ze jsem se zapletla s o dost starsim muzem. Projevujeme si naklonost navzajem, ale z jehp strany si nejsem jista, co vlastne chce. Chvili mluvi tak a chvili zase takhle. Nevim jestli to ma cenu, nechci aby mi ublizil. Co si o tom myslite?

loading...

Málo informací.

Nevíme, co je to "o dost starší" (4 roky? 14 let? 44let?), zda je bohatý či chudý, zda třeba není mamánek, zda jsi pěkná či nikoliv, zda máš jedničky či pevné čtverky… Třeba mu jde primárně o povyražení s mladou sexbombou.

Znám ale spíše opačné případy, kdy si mladá zlatokopka najde bohatého staříka a těší, se, co všechno bude dědit.

Těžko radit - ale pokud bych cítil nějaké pochyby, šel bych určitě od toho (nejde-li o to zlatokopectví). Zkus si představit vás dva s dvěma dětmi za 15 let - a pocity z toho?

Tech 14 let tam vekovy rozdil bude. Poznali jsme se pri aktivite, co oba radi delame. Nevim jestli je chudy nebo bohaty, o penize opravdu nejde. Prave o tom mluvim, vim, ze ho pritahuju, to uz mi rekl.tolikrat, ale to je prave to, co kdyz ho pritahuju jen fyzicky, on si uzije a pak konec?

Co je to "zapletla", co je to "s o dost starším", kolik je tobě, jaká je tvá a jeho osobní situace a jaké majetkové poměry, co o něm a jeho známých a příbuzných víš, představil ti je a navštěvujete je spolu, jak si tu vzájemnou náklonnost projevujete, co od něj čekáš? Atakdále. Ženská, z tebe to leze, jak z chlupaté deky a já mám jako na potvoru křišťálovou kouli v záruční opravě.
A ať ti poradíme cokoliv, na tobě a jen na tobě bude, jak se rozhodneš a jaké následky poneseš.

Pod pojmem zapletla myslim, ze spolu zaciname "hru", ktera uz se mi na zacstku prestava libit, ale to jen kvuli mym pochybnostem. Jsme od debe cca 14 let a o poznavani rodicu se jeste ani neda mluvit, protoze ani ja sama nevim, co presne mezi nami je. Mas naprostou pravdu, jen jsem chtela slyset nejaky objektivni nazor, protoze ja sama si v tuhle chvili nevim rady.

Nejde o věk, ale o všestrannou kompatibilitu.
Věkový rozdíl mezi mnou a mým partnerem je bez pár měsíců 20 let. jsme spolu 3 roky. Partner je ten starší z nás. Moje rodina ho přijala bez problémů, byť je to můj první partner s takovým věkovým rozdílem. S jeho matkou je to horší, ale co čekat od ženské ve věku mojí babičky... Oba to bereme jako plnohodnotný vážný vztah a plánujeme rodinu (partner ještě děti nemá). Prošla jsem si i vztahy se svými vrstevníky a mohu říct, že už bych teď neměnila. Mít vedle sebe muže, který už ví, co chce a je na něj opravdu spolehnutí je k nezaplacení. Samozřejmě jsem si vědomá problémů, který ten rozdíl v budoucnu přinese a nemohu zaručit, že za 10,15 let na náš vztah budu pohlížet jinak. Nicméně teď vím, že mi to za to stojí. (bankovní konto v tom fakt není :-))
Jde o to, co očekává ten tvůj starší pán ;-) Chce se jen mít čím chlubit, nebo hledá vážný vztah? Jsi ženská, tohle dokážeš postupně vysondovat :-) Podle způsobu a četnosti osobních schůzek a toho, kdo je navrhuje. Podle toho, jak se o tebe zajímá, jestli se ti ozývá sám, jestli mluví o sobě atd. atd. A rozhodně mu hned nedávej. Pokud jde po trofeji, bude se moct rychle chlubit, pokud chce vážný vztah, může ho to i odradit.

:-D To mě by zajímalo taky, ale vzhledem k vyjadřování to tipuju kolem 20, možná trochu víc. Přeci jen s 15 letou puberťačkou by se cca třicátník zaplétal jen z "trofejních" důvodů :-)
Slečna musí udat více reálií :-) Zatím jen víme, že je starší a že jí je s ním dobře.

Chápu, že si s ním rozumíš, protože já jsem zhruba v jeho věku a už vím, co chci a jak si o to říct, navíc vybouřený hovězí léta za sebou, on na tom bude asi stejně.
Jenže ty ve svým věku asi ještě budeš chtít v životě leccos poznat a je poměrně malá šance, že spolu zůstanete napořád.
Znám ve svým okolí páry se stejným věkovým rozdílem, ale ty jsou o nějakých 15 - 20 let starší, než vy dva.
Takže si to s ním užij, pokud chceš, protože rozum definitivně pobereš až tak za 4 - 5 let (holky pod 22 let obvykle opravdu samy neví, co chtějí). Ale určitě s ním neplánuj společnou budoucnost, rozhodně ne teď, protože on ve svým věku brzo bude tlačit na založení rodiny, což VÝRAZNĚ změní tvůj život a ne jen dočasně, ale navždy. Pokud by rodinu založit nechtěl, tak naopak se s takovým rodiny nedočkáš.

Suma sumárum - užij si to, ale neber to navždy, časem se ti to samotné rozleží v hlavě. Jak píše kolega pedrosso, jsi ještě dítě (bez urážky).

Naprostý souhlas. Buď to on začne brát vážně a uváže tě do domácnosti a nedej bože k děcku v době, kdy se na to ještě nebudeš cítit a pak toho budeš hořce litovat. Nebo si chce jen užít. V tom případě prchni, pokud se bojíš, že bys to neudržela jen v těchto mezích. Pokud to dokážeš brát jen jako krátkodobý vztah postavený spíš na sexu, jdi do toho ;-) Třeba se to nakonec vyvrbí jako dlouhodobé, třeba ne.

Mezi mnou a partnerkou je věkový rozdíl 13 let.No a co.Klape nám to již 9 let a nehodláme to měnit.A to jsem ji poznal v jejích 16 letech.Dala mi na sebe telefon v restauraci kam já chodil z práce na obědy a ona tam měla praxi.Rodina nám dala pozemek, postavili jsme si dům a nehodláme to měnit.Čekáme dítě a jsme spokojeni.

PS: když dneska pozoruji ty dnešní mladý kravky, tak jsem rád, že sem si tu svou mohl vychovat dle svých představ :-):beer:

Nejsem si jisty, co po nas vlastne chces. Tohle tu nikdo nerozlouskne. Samozrejme je idealni mit partnera obdobneho veku a kazdy vetsi vekovy rozdil pridava jeste vice problemu k tem klasickym partnerskym problemum. Ale stejne tak existuje cela rada vztahu, ktera dokazuje, ze to fungovat muze. Co my vime o tom, jak to muze fungovat vam...celkem vubec nic.

Z meho pohledu 30tnika si ovsem nedokazu predstavit mit za partnerku 17ti lete tele (nic ve zlem, vsichni jsme meli 17). Ona se teprve vyvyji, hleda sama sebe, jeji starosti jsou nekde na stredni skole pred maturitou. Bydli u rodicu ci na intru...zatimco ja beham po fabrice, ziju sam, premyslim nad hypotekou. Oba si zijeme uplne odlisne svety, nevim, jak by to melo fungovat, abych rekl pravdu. Nemohu mit za partnera (v pravem slova smyslu) dite. Krom tela mi tezko muze neco nabidnout. Rovnoceny vztah by to jen stezi mohl byt.

Verim, ze muze fungovat stejnej rozdil treba v pripade 30 a 45 let. Rozdil sice stejny, ale oba jsou samostatni,pracuji apod. Neni to proste jen o veku, ale o zkusenostech. A pokud 33ti letej clovek beha se 17ti letym deckem, pak si o tom myslim svoje. Sance vam nedavam naprosto zadne, ale ja jsem jen nejakej vul na poradne. Je na vas, abyste nas presvedcili o opaku a je na vas, jak si sve zivoty budete zit. Neexistuje zadna sablona, ikdyz se se lidi neustale snazi vysvetlit druhemu, jak zit.

Myslim, ze s nim klidne muzes byt, ale na planovani budoucnosti mas cas. A jestli ti ublizi? Lidi si ublizuji, mnohdy nechtene a i negativni emoce patri k zivotu a provazi nas celej zivot. Bez nich by to byl stejne jen zivot napul. Pokud nejsi schopna jit do vztahu jenom kvuli tomu, ze by ti snad mohl v budoucnu ublizit, pak bude lepsi najit nejakou vysokou vetev nekde v lese a ukoncit to. Protoze v zivote zazijes jeste mnohem horsi chvile, nez jen to, ze se s tebou rozejde kluk.