Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vztah s přítelem

Zdravím všechny. Mám takový problém s kterým si už delší dobu nevím rady. S přítelem spolu budem 2 roky a začíná mi připadat, že už náš vztah není jako předtím. Konkrétně řečeno, přijde mi, že už mě nemá tolik rád. Vůbec spolu nemáme sex, většinou tak 3-4 za měsíc. Pro mě je to bohužel málo. Radši se koukne na porno, než aby se mnou něco měl. Ani mě už tak často neobejme, pusu mi dá jen ráno, když jde do práce a slova třeba mám Tě rád, jsem neslyšela tak půl roku. Dost mě to trápí, často po nocích kvůli tomu brečím a i to je mu jedno. Už jsem mu to říkala několikrát, ale nic se nezměnilo. Proto bych byla ráda, kdyby jste mi někdo napsal, co by jste dělali na mém místě. Děkuji za všechny rady a názory.

loading...

Z popisu se naprosto nedá nic určit. Třeba mu sex s tebou nevyhovuje,nic nepíšeš o sobě,kolik let vás dělí,jak jste zajištěni a podobně. Podle dotazu mě napadá,že jsi nějaká 16ti letá romantička a on člověk zajišťující chod domácnosti a další den povinnosti.

...S přítelem spolu budem 2 roky a začíná mi připadat, že už náš vztah není jako předtím...

Manželství (dnes "moderně" "bez papírů") IMHO je a má být taková VHJ (výrobně hospodářská jednotka). Tj. kdo a co udělá, aby vztah fungoval, kdo uvaří, kdo opraví kapající kohoutek, kdo odvede děti do školky a kdo půjde na třídní schůzku atakdále. Myslím, že to co vy dva zažíváte MUDR. Plzák popisoval jako přechozený vztah. Máte nebo měli jste nějaké plány pro budoucí společný život? Děti asi nemáte, to by ses o tom zmínila. Plánujete nějaké?

Sama vidíš, že tě vztah nejen že nenaplňuje, ale i trápí. Tohle nemá cenu dál prodlužovat, přece takto nechceš strádat celej život?
Pokud to z něj vyprchalo po necelých dvou letech, tak to bylo hodně rychlý. Do takovéto fáze jsem se já se svou ženou nedostal ani po 13 letech.

Radši se koukne na porno, než aby se mnou něco měl.

Tohle je u chlapa hodně špatný.

A není příčinou toho že spolu nemáte sex to, že sex s tebou je jak s nafukovací panou? Už jsem měl takový vztah kde ta holka byla jak prkno, jen si lehla na záda a já ji musel vysléct, pak sebe, pak si nasadit kondom, pak jí roztáhnout nohy, a ona tam jen tak ležela...zkus být někdy sexuchtivá, můžeš ho ošukat i ty, ne jen on tebe..uvidíš jaká pak bude změna, podle toho jak píšeš že kouká na porno tak mu ještě stojí, musíš po něm ale vyjet a udělat mu to, neznám žádného chlapa co by odmítl sex. Problém je v tobě.

A co mu udělat domácí striptýz?

DOMÁCÍ STRIPTÝZ

Ušetřete peníze, které by váš manžel utratil za striptýz, a udělejte mu striptýz sama!

A už vás slyším, jak říkáte: "Jé, kdepak. To už není pro mne. Já už na to nemám postavu." Ostatně každý den před ním pobíhám nahá, když se jdu osprchovat, a ještě nikdy nedal najevo nějaké vzrušení, kromě toho, když mi jednou řekl: "Uhni, ty motejle, nevidím na hokej!"

A zde se dostáváme k základnímu problému, protože žijete v omylu. Muže totiž nevzrušuje nahota jako taková, ale samotný akt svlékání. Ta dráždivá rafinovanost postupného odkládání oděvu, kdy napjatě očekává, jestli se pod právě odkládaným kouskem prádla objeví zrovna to, co se objevit má. Muže vlastně vzrušuje to, že si tak dokazuje svoji inteligenci a smysl pro předvídavost.

Ostatně představte si, že by si striptérka právě sundala podprsenku a místo prsou by měla na hrudníku jen dva pupínky od kousnutí komára. Taková umělkyně by jistě neměla úspěch, jelikož by se diváci cítili podvedeni asi tak jako když někdo setře stírací los a nenajde tři stejné symboly. Z toho vyplývá ponaučení, že striptérka si má vždy svléknout jen ten kousek prádla, pod kterým má to, co pod ním obvykle bývá, a že ani tak nezáleží na postavě, ale na způsobu provedení.

Pusťme se teď do samého nacvičení čísla. Aby se vám domácí striptýz povedl, vezměte si na sebe co nejvíce věcí, které se naučte odkládat v rytmu hudby před zrcadlem. A až vám to půjde, překvapte manžela.

Posaďte ho do křesla, nalejte mu něco dobrého k pití a pusťte se do toho. Vystoupení můžete zakončit tak, že kalhotky, které se svlékají jako poslední, cvrnknete manželovi do klína a odhopkáte do ložnice. Manžel poběží každopádně za vámi a vy zažijete noc plnou vášní. Buď se budete milovat, nebo budete mít žárlivou scénu s vysvětlováním, kde jste se tomu, co právě viděl, naučila.

Nakonec ještě něco k "dobrému" pití. Zjistěte si, co má manžel rád, abyste nedopadla jako jedna žena, která za dobré pití považovala heřmánkový čaj a které se striptýz kvůli tomu nepovedl, i když se přesně řídila předcházejícími pokyny.

Posadila manžela do křesla, postavila před něj hrnek onoho nešťastného čaje, pustila mu jeho oblíbenou dechovku a začala se před ním smyslně kroutit. Přesně každý čtvrtý takt si sundala jednu věc, a když už jich měla většinu dole, skončilo to všechno tím, že si manžel odešel do lednice pro lahváče, na kterého měl celý večer chuť.

Ta žena z toho byla potom velmi nešťastná, protože on si pak ještě pustil televizi a ona mu už nemohla ukázat, že má pod teplákovou soupravou úplně nové bombarďáky.