Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaké nastavení e-cigarety (Joyetech eVic-VT) a co kouříte?

Ahoj, Joyetech eVic-VT mám tři dny a stále nemohu přijít na nějaké vyhovující nastavení wapování.
Nevím totiž přesně, co na co má vliv (ono to bude provázané) a jaké kombinace tedy zkusit.
Líbilo by se mi, aby to dělalo hodně kouře a přitom to nebylo moc teplé. Zkrátka asi co nejpodobnější, jako když se kouří takový ten cigaretový doutníček.
Zároveň tedy, co používáte za liquid? Já si kupuji Virgin střední bez příchutě, ale i z toho jsem byl na obyčejné eGo "přeslazený".
Na Joyetech eVic-VT teď mám:
Temp NI 240 °C
Power 36,3 w
Atomizer 20 Ω

Mám EVOD Micro2, na něm clear H2 1,8ohm a vevnitř 24ku PallMall od Dekangu. Napětí mám 3,3V a pokud se mi zdá slabší dým, tak přidám na 3,7V. Na vyšší napětí se to už začíná přepalovat. Chuť mi vyhovuje. Hulil jsem dřív 555ku od GoldDrive, taky 24ku, ta byla taková suchá, vůbec ne sladká, Dekang mi připadá sladký všechno. Fakt máš atomizér 20ohm? to bys do něj musel pouštět 27V aby to bylo 36W výkon, není to subohm 0,2?