Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výkony při sportu

Dobrý den, je mi 16 a mam takový dalo by se říct velký problém. Miluji sport, hraju fotbal. Trénuju daleko víc než spoluhráči, jde mi to, běhám a chodim na další tréninky navíc. Na tréninku zvládnu kdejakou nahrávku, centr nebo kličku, ale jak přijde zápas, sotva nahraju. Nevím si s tím rady, protože mám na víc. Neměl někdo podobný problém ? Ocenil bych radu, předem děkuji :)

Mel jsem podobny problem, ikdyz jiny sport. Na treninku jsem mel mnohem lepsi vykony nez v zapase. Jak rikal kolega, je to o psychice. Tezko rict, jak z toho ven. Ja trochu vyrostl a vlivem spousty veci jsem si zacal vice verit a kolem 20teho roku jsem naopak na zapase podaval lepsi vykon nez na treninku. Zrejme diky adrenalinu a sousetredeni.

Ale tezko najit univerzalni radu, ktera by to jen tak lehko vyresila. Holt psychika je slozita a divna vec a psychika pubertaka si zije naprosto vlastnim zivotem :)