Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Guarana

Zdravím,
Chtěl bych se zeptat jestli tu někdo nemá zkušenosti s Guaranou ? Jestli se vyplatí více jako káva a dokáže mě nakopnout.
Jsou lepší prášky nebo v podobě extraktu.
Díky za odpovědi.

Ja vim celkem prd, ale tohle me opravdu zajima...ciste jen abych vedel, jak to funguje.

Co to znamena "zvetraly prasek? Co to znamena prijimat "zvetrale a tudiz skodlive" latky? Jake konkretne a na jakem chemickem principu to funguje? Nabizi se myslenka, ze myslis neco jako oxidaci latek za pristupu kysliku, ktere tim meni sve chemicke vlastnosti. Ovsem neco takoveho neni jen tak lehke prohlasit. Krom toho to neni problem zabalit vakuove.

Ja se nechci hadat, ani rypat. Dost mozna mas pravdu, ale takove vyjdreni mas bud necim podporeno (coz si uprimne a bez sarkasmu rad prectu, zajima me to) a nebo je to vykrik do tmy a jen tlach na urovni "na novinkach psali...". Vylozene me treba zaujala veta "zvětralé a tudíž škodlivé látky", jako by znamenala, ze zvetrale (at uz je to cokoliv) automaticky znamena skodlive. Pritom at uz guarana obsahuje cokoliv, urcite ne vsechno meni sve vlastnosti jen kvuli pristupu vzduchu. A tak tedy...jaka latka se znehodnocuje?

Sam premyslim o koupi, prinejmensim na zkousku, a tak me to zajima.