Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nova prace a nemocenska

Dobrý den,
nevíte někdo z ceho se počítá nemocenská, když do ledna jsem byla zaměstnána, pak jsem byla na úřade prace bez nároku na podporu a ted jsem od 5.4. nove zaměstnána, ale dnes se mi podařilo si zlomit ruku a musím na nemocenskou.

Ještě se zeptám, když by me propustili po tech 14 dnech co budu na nemocenske, jsem pak v ochrane době? Tedy bude mi socialka vyplácet nemocenskou? Jsem z toho dost mimo. .. dlouho mi trvalo najít práci a byt zase bez prace a bez peněz si nemohu dovolit

To není ochranná lhůta (ta by přicházela v úvahu po vniku nemoci PO skončení prac. poměru).

OSSZ bude nemocenské dávky za nemoc vniklou v době trvání prac. poměru normálně vyplácet dál.

Mrkni se na: 7
Dá se případně i zatelefonovat na svou sociální správu a ptát se konkrétně na sebe.