Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Čipová karta

Ahoj, som z Košíc. Chcem si kúpiť čipovú kartu. Na internete sa píše že sa za ňu ako štartovné zaplatí 6,80. Nabijú mi na tú kartu 6,80?
Po koľko si ju ide dobíjať? Som na zš. Ak si ju budem chcieť vybaviť budem musieť mať doprovod dospelého?

Asi tato karta?:
http://www.dpmk.sk/prepravne-podmienky/vybavenie-b ck-%E2%80%93-mestska-karta
Cipove-karty

Ako vybaviť BČK
Spracúvanie fotografie na BČK je formou potlače snímky vytvorenej fotografovaním priamo na pracovisku (fotografia nie je potrebná), osobné údaje sú zaznamenané zamestnancom na základe predloženého dokladu totožnosti ( u maloletých zákonný zástupca predloží rodný list dieťaťa resp. preukaz poistenca).

To sis to mohl na tom internetu přečíst celé.Čili poplatek je za tu kartu a fotografování,ne na nabití.A pokud nemáš OP,čili 15 let,musí tam jít rodič s uvedeným dokladem.