Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem průběh léčby deprese

měl jsem delší dobu depresi, někdy horší, někdy mi bylo trošku líp.

Dostal jsem antidepresiva a zajimá mě jaký je průběh léčby. kdy zaberou, a jestli zaberou naráz, jako že mi bude po čtrnácti dnech najednou krásně, a nebo budou zabírat postupně pomaloučku?

Děkuji za odpovědi

No na mě to nezabíralo nijak. Na deprese je jediná léčba a to změna životního stylu. Deprese je kvůli tomu že člověku něco chybí, třeba není šťastný protože musí chodit do práce která se mu nelíbí a když dojde domů tak tam nečeká žádná "odměna" nebo něco co člověka nakopne. Mě třeba nechala holka a ty deprese ze samoty jsou na hovno... Chce to změnu, prášky jsou k ničemu.

Jak říkal kámoš, jak se nejlépe vyléčit? Naposledy se brutálně ožrat, vzít ty prášky všechny si je dat na ruku a spláchnout je do hajzlu... Druhý den začít všechno znovu ale jinak. Člověk má dělat tak aby byl šťastný a né tak aby ostatní byli šťastní.