Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Statistika v kolika lidé umírají

Ahoj,

hledám statistiku, ve které by bylo uvedeno, například že z 10 000 lidí tolik a tolik umře pře dovršením 10 let, tolik a tolik před dovršením 20 let atd...

Hledal jsem na googlu ale toto jsem nenašel. Jenom příčiny smrti, statistiky smrti motorkářů a tak.

Děkuji.

A k čemu to chceš vědět ? Je to číslo úplně k ničemu neříkající naprosto nic...

Tyto statistiky musí odevzdávat ze zákona statistickému úřadu lékaři, jenže ohodnocení za to není žádné. Jinými slovy je to "práce zdarma". Takže se to vyplňuje tak, že si k tomu člověk večer sedne a z hlavy tam vyplní čísla, jak si to zhruba pamatuje, která vypadají v normě.
Pak další banda darmožroutů ze statistikého úřadu z těchto dat vycucaných z prstů dělá statistiky. Takže se pak ze zpráv dozvíš, jak lidí v listopadu umřelo 8% víc než minulý listopad a další banda pitomců vytváří studie o tom, čím to asi tak mohlo být... :-D

Asi si každý vzpomene na "sčítání lidu", kde to funguje obdobně. Jakmile je člověk nucen k práci, ze kterou není adekvátně ohodnocen, tak si s tím půlka lidí vytře p*del a prostě si tam vypisuje co je zrovna napadne.