Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bicykel

Zdravim.Potreboval by som si kúpiť nový bicykel kedže môj je už hrdzavá kraksňa, a hŕka jak sviňa.Našiel som si dva bicykle http://www.decathlon.sk/horsky-bicykel-rockrider-5 20-id_8350582.html a http://www.favorit.sk/bicykle/horske-bicykle/rambl er-2-0-horske-kolo-detail .No neviem ktorý z nich mam zobrať bo sa tomu nerozumiem, nevie niekto poradiť ktorý z nich prípadne nejaký iný odporúčiť do 300E.Dik

tak ako už napísal abd el kadaar,zájdi do nejakého bike-shopu a pozri si nejaké cajgle,prípadne sa poraď s predavačmi o vhodnom pre Teba,horský nieje vždy to pravé orechové,záleží na tom,na čo ho vlastne chceš,možno by úplne stačil aj nejaký klasický city-bike.....

Nedávno jsem četl nějaký článek o kradení jízdních kol, že zlodějům nedělá problém ani bytelný zámek (chtěl jsem dát na ten článek odkaz, ale už jsem ho nenašel). Tak pokud nemáš nějaké speciální požadavky (asi nemáš), pořiď si kolo za takovou cenu, aby ti nebylo moc líto, až ho před hospodou nenajdeš.