Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Můžu propadnou z dějepisu?

Ahoj, jsem na technické škole, kde máme dějepis jen 1 rok, ale průměr mám 4,6....

Máme tam takovou starší učitelku, která jde za rok do důchodu a nevím no, asi si vylívá po všech těch letech zlost :D

Propadá polovina třídy zbytek za 4 a jeden týpek má 3!

Myslíte si, že mě může nechat propadnout? Jak je to s reparátem to bych tam musel o prázdninách jezdit a doučovat se dějepis nebo tam pojedu jen 1 a napíšu si nějaký testík?

Pokud si učitelka potrpí na letopočtech kdejaké malé pohraniční půtky, tak tvoje útrapy naprosto chápu. Letopočtů jsou mraky a není problém na nich studenty nechat vyhořet.

My jsme měli taky na střední škole (taky technická) jeden rok dějepisu. Učitel byl však vcelku osvícený a snažil se nás spíš poučit z historie, než nějaký data a detaily.