Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jazyková škola

Čaute, mám v plánu jít po maturitě na Denní studium jazykové školy ( Angličtina ) 4 hodiny denně 5x v týdnu
čtení a poslech docela ovládám film s Anglickýma titulky pochopím 99% vět pokud to není nějaké sci-fi, odborný atd

Jsem asi B2 si myslím nevím
Didaktické testy píšu na 1 nebo za 2

Ale mluvení mi moc nejde a vytváření vět aby byly gramaticky správně.

Myslíte, že se tam naučím plynule mluvit a koukat na filmy bez titulků ? a odejdu úrovně C2. Samozřejmě se budu učit i doma a nadále koukat na filmy a seriály, které jsou dá se říct jedním z mích koníčků.

Tva maturita nam tu da jeste hodne zabrat, mam takovy pocit :-D

Takze si se rozhodl jit studovat jazykovou skolu kvuli tomu, aby ses mohl divat na filmy bez titulku? Zajimavej duvod :)

Nicmene plati to, ze mluveni s realnou osobou ti pomuze ze vseho nejvice a to vcetne rozumneni filmu.