Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dovolená ve Španělsku, teroristi

prosim o radu muj 6 syn ma jet ted zacatkem cervna na dovolenou do spanelska na costa bravu myslite ze je to bezpecne kvuli teroristum kteri stale vyhrozuji pobrezi italii spanelsku a francii ?dekuji

Změna předmětu, původně: adriana (L-Core)

I kdyby se tam něco dělo,jaká je pravděpodobnost,že z těch stovek kilometrů a milionů turistů na celém pobřeží se to bude dít zrovna poblíž vašeho syna?Ale pokud se budete celou dobu doma klepat strachy,tak ať sedí doma,kde na něho uvidíte.Jenom mu asi ale zkazíte celé léto.

• Rozumím ze mate o syna strach, jeste v takové dobe..
• Na Costa Brava, je hodne pritomna "Gurdia Civil" (neco jako "vojensko-statni" policie, na zpusob francouzkych Gendarmerie, nebo italskych Carabinieri. /nejvetsi "chliv", tady ty Karabinky !!, smeji
• Ve spanelsku, se hlavne pohybuje marokanska populace (na Costa Bravu jezdi spise okradat turisty), ktera je touto polici bezne az abuzivne kontrolovana, proto si myslim, ze provest atentat tam bude mensi, jak kuprikladu na jihu francie osidlena alegerianskou populaci.
• Je to jiz nekolik let, ale 2 mesice jsem na Costa Brava pracoval (Calella) jako nocni uklizec lehatek a takovy "cisnik poskok" :-p pres den, tak tu cast spanelska trochu znam (3 roky jsem bydlel v Barcelone), tak vim, ze ty kontroly jsou tam opravdu utahlé a vse co ma arabskou papulu je stale kontrotrolované, tak je to pro ne urcite vice odrazujici :-)