Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Protipylová síť

Dobrý den,
nemáte někdo zkušenost s protipylovou sítí? Jde mi spíše o rozměr. Moje okno měří 152 x 85 cm a protipylová síť 150 x 130 cm. Ty sítě jsou vesměs skoro všechny pouze v tomto rozměru, a tak by mě zajímalo, jestli se tato síť dá trošku napnout, aby mi to dosáhlo na celé okno, nemáte s tím někdo zkušenost? Nechci vyhodit 400 - 500 Kč, abych ji pak nepoužil. Přímo na webu proalergiky.cz prodávají síť z netkané textilie, ale jsou i jiné a nejsem si vůbec jistý, jestli se tyto sítě dají napnout. Díky moc za tipy.:-)

Asi je to slušný byznys, využívat strachu z alergenů a prodávat léčky na peníze. Chovat se, jako by venku bylo zamořeno a žít za lajntuchama přes okna. Normálně stejně musíš neustále vycházet a taky neprocházíš dekontaminační komorou v protichemickém oděvu. Prostě se bere Xyzal a jiné léky, pokud to musí být. Podle mě to je blbost, lepit něco na okna a ani pak přes ně nevidět.

Člověk přežije hodně. Přijde něco přednějšího než slabost nebo strach a pak už to v klidu opakuješ, protožes to jednou zvládl, tak to zvládneš i dál. Taky jsem byl alergik, ale když neměl kdo nadělat krmení, sekal jsem a sušil celé léto seno. Únavou jsem padal do sena a spal. Pak ty kupy nacpat do desítek pytlů. Celé tělo mě žralo, ale muselo se. Celé dny se nebylo kde pořádně umýt. Dušení nikde, kupodivu. Asi adrenalin. Trochu rýma, ale tekl ze mě proudem pot, tak nějaké slzy a sople byly jako nic.
Taky jsem míval závratě. Jednou byla volba, buď do kanálů, nebo na stožáry, komíny a střechy. Kanály už jsem zažil, tak jsem vzal stožáry a střechy. Před kanálama jsem míval klaustrofobii :-) Co tě nezabije, to tě posílí. Nebo tě to zmrzačí, nebo tě to zkusí zabít znova :-D