Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Živé animace?

Dobrý den,
Je tu někdo kdo ví jak se dají vyrobit tyto animace? watch
Je to vlastně normálně nakreslený obrázek. Akorát tam jsou určité pohybující se prvky. Strašně rád bych chtěl umět něco podobného.
Jestli je tu někdo kdo ví jak tyto animace dělat, budu moc rád za nějaký menší návod (v jakém programu a tak celkově jak se to dělá)
Nebo kdyby alespoň někdo věděl o nějakém videu kde je ukázáno jak se to dělá (klidně i v angličtině) tak budu moc rád. Snažil jsem se to nějak vyhledat ale bohužel to vždy vyhledá nějaké blbosti.
Děkuji předem za odpověď

Dobrý den,
Já si právě ani moc nedokážu představit jak se to dělá. Kdysi dávno jsem viděl i nějaké amatérské video.
Někdo nakreslil obrázek hořící hranice. Pak si přes greenscreen vyklíčoval oheň. Pomocí pohyblivé kamery se pohyboval v tom obrázku. Do toho ještě zakomponoval ten oheň a bylo to docela fajn. Bohužel si už nepamatuju v jakém programu to bylo a jak to celé dělal.
Pokusím se o něco v programu Adobe After Effects CS6. Uvidím jak to dopadne.