Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Příklad na kapilaritu

Ahoj, potřebuji pomoct s příkladem.
Ze silnostěnné kapiláry odkapalo N1 = 1000 kapek benzenu. Kolik kapek vody musí odkapat
z téže kapiláry,
a) aby hmotnosti obou kapalin byly stejné,
b) aby objemy obou kapalin byly stejné?
Moc díky za pomoc

Domácí úkoly tu neřešíme. (Kurt)

Máte nějaký problém v životě? Trápí vás nadváha, neumíte vařit, cestujete někam a potřebujete se na něco zeptat? Potom jste zde správně. Život je příliš krátký na to, abyste ztráceli čas učením se z vlastních chyb - zkuste se poučit ze zkušeností našich návštěvníků. Vítejte na zivot.poradna.net!