Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak vhodně odpovědět na to, co jsem udělal špatně?

Ahoj lidi,

potřeboval bych od Vás poradit.

V rámci své bakalářské práce jsem vytvořil program.

Uživatel zadá do programu nějakou větu.
Příklad: "Venku svítí sluníčko a já si jdu koupit pivo."

Omezil jsem délku věty na 100 znaků.
Což nevím proč jsem udělal, ale hodnotitel práce se ptá, proč jsem to udělal. Proč si myslím, že 100 znaků je dostatečný.

Jak bych měl vhodně odpovědět, aby to bylo pro mne plus.

Nemůžu mu odpovědět: nevím.

Opravdu nevím, proč jsem omezil délku textu na 100 znaků, možná toho dne, když jsem to vyráběl, bylo venku hezky a já chtěl ven a tak jsem to prostě odflákl.
Jak by jste odpověděli Vy v mé situaci?

Jedna z odpovědí co mne napadla, je, že věta o 100 znacích se přesně vejde do okna programu (což je pravda) :-)

Díky všem za radu.

(nevím kam bych měl svůj dotaz zařadit :-))

Můžeš třeba říct, že je tam tohle omezení jsi tam dal na začátku s tím, že ho později změníš. Ale při testování jsi tam zadával vždy kratší texty, takže jsi na to nenarazil a prostě na to zapomněl. Jde ale o zcela umělé omezení a zbytek aplikace bude bez problémů fungovat i s delšími texty.