Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Auto - Automatická převodovka

Dobrý večer, tento rok si budu dělat autoškolu. Chci se vás zeptat, že pokud si koupím auto s manualní převodovkou, tak jestli třeba v servisu (Nebo kde se to dělá) se dá manuální převodovka změnit na automatickou?

Jak už psali ostatní kup si auto s automatem ... děláš z komára zbytečně ještě většího komára ...

V autoškole se nechá skvěle naučit s manuálem, já sama když jsem dělala autoškolu jsem z toho měla strach ale postupem času se to dalo v pohodě naučit ... a teď mi řazení vůbec nevadí a do automatu bych nešla ani náhodou, člověk je pánem auta a řadí si rychlosti jak sám uzná za vhodné a já z toho mám aspoň větší požitek než kdyby za mě řadil automat (no přiznám se automat jsem ještě zatím neřídila) ... a co se týká rychlému zabrždění, no já když už musím tak hupsnu na brzdu a spojku zároveň člověk to postupem času dělá už automaticky ...