Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přespání s přáteli -ani nápad!!

Zdravím, jmenuji se Lucka a je mi 17.let. Chtěla bych poprosit o radu, je to trochu trapné, ne li komické...
Moji rodiče mi nejspíš nevěří po jisté situaci která se stala před rokem'), ale nemohu vyloučit ani to že se o mě bojí. Jde o to, že mám zítra (pátek) přespat s přáteli. Všechny tam znám moc dobře, jsou jako moje druhá rodina, ale jde o to..co se asi tak bude dít?? Ano, máme pít a bavit se, kamarád bude mít volný dům se zahradou tak jsme se domlouvali na jakési "párty". Jenže problém nastává v situaci, nemohu to tak říct rodičům, všem to dovolí což mě na tom štve nejvíc :D nemohu za nimi přijít s tím že jdu "chlastat" a jestli mě pustí. Říkáte si, tak zalži v tom že spíš u kamarádky..no naši volají rodičům člověka u kterého mám přespat, jestli vědí o tom co se bude dít a podobně. zjednodušeně, nechtějí mě nechat někde kde neví co se bude dít, potažmo u cizích.
A tak prosím o pomocnou ruku...za jakýkoliv nápad nebo nevinnou lež :d budu vděčná! Všem moc děkuji předem za ohlasy :)

Jaká rada, když si to rodiče budou ověřovat? Nic horšího, než počkat na 18 let se ti stát nemůže.

Rodiče za tebe mají odpovědnost a třeba nechtějí, abys v 17 otěhotněla, nediv se jim. Záleží také na tom, co seš za kvítko - nebo domácí puťka.

ježiš jen to ne aby každou hodinu či dvě zavolala ... to si neužije vůbec ... já sama jsem si podobnou situací prošla, kámoš slavil narozky, já dorazila s kámoškou a on tam měl ještě svý přátele ... byli jsme u něj na zahradě, byli tam i jeho rodiče ... máma je zná, nebyla jsem daleko od baráku (asi 10min chůze) a ona mi musela každou chvíli volat aby věděla zda jsem ok ... no řeknu ti víc trapně mi snad v životě nebylo a už mi i začínaly téct nervy abych ji někam neposlala ... v té době mi bylo taky 17 a vůbec jsem si to neužila ...

Nojo, tak když jsi nápadná jak sáňky v létě... Jednou za dvě hodiny telefonát není nijak zvláštní. Dnešní generace stejně do toho telefonu čumí furt, takže kdo by se podivoval.. A nikdo nemůže za to, že máš přehnaně hysterickou mámu :-D

Pořád lepší tam být a být omezenej pouze telefonátem a užít si to alespoň částečně, než tam nebýt vůbec a dřepět doma... Btw. po pár takových akcí "pod dozorem" si získá důvěru natolik, že už další akci máti hroti nebude resp. nechá ji už napokoji..