Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tetování Hřbet ruky

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak moc bolí tetování na hřbetu ruky, vim že každý ma jiný práh bolesti ale jen tak informačně, našel jsem totiž jenom zápěstí a někde tvrdí že je to málo bolestive protože jsou tam svaly no podle mě tam jdou více cítí kosti, předem děkuji za odpovědi.

Před 2dny jsem se tetovala na hřbet ruky a popravdě? Ze začátku je to v klidu ale potom co to tater objíždí po 2-3 tak už to bolí celkem dost, taky záleží na tom jak velké tetování si necháš udělat, ale přece jenom jsou tam kosti a žíly což je samozřejmost že bolet bude.. :-)?