Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nahovno život :/

Dobrý deň viem že môj problém je netradičný ale musím sa s tým niekomu zveriť nikdy predtým som takýto problém nemal až keď som naň začal myslieť. No je to tak že asi v oktobri minulého roka som mal také dni kedy som nad sebou fakt rozmýšľal a napadlo ma že čo ak by som sa začal chovať ako taký dement :D alebo nie úplne ale proste tak hlúpo a dovtedy som bol sebavedomý až namyslený ale teraz som fakt iba ako taká troska také nič v spoločnosti viem že je to určite spôsobené tým že nad tým premýšľam dokonca mám vo chvíli keď sa s niekym rozprávam tak mám takú trému že trepnem kravinu alebo skomolím nejaké slovo a pred pár ľuďmi som taký uvoľnenejší ale jedna spolužiačka si o mne myslí že som retard proste postich a je to spôsobené tým debilným rozmýšľaním nad sebou chcem aby si to nemyslela ale ako keď sa toho problému neviem zbaviť ? ďakujem za odpovede a myslím to fakt seriozne tak poprosím seriozne odpovede.

Dobrá rada len vec je ta že chcem byť svoj ale je to ťažké keď sa neviem uvoľniť som dokonca tak nesvoj že keď sa s niekým dospelým alebo cudzím rozprávať zlepia sa mi pery a začnem viac žmurkať čo som predtým keď som si toto nezobral do hlavy nemával je to zložité

Všeobecne mi záleží na názore druhých na moju osobu asi pred rokom to bolo tak isto akurát že som som mal v hlave to že som zo seba chcel spraviť niečo extra proste takého obľúbenca čo sa mi aj podarilo vtedy som mal cieľ všetko zmeniť teraz? neviem ako stále si vravím že aké by to bolo keby som nezačal premýšľať nad tým čo si o mne kto myslí asi by to bolo inak a dik moc za tvoje rady

To je jedno, ale image je pro tebe očividně důležitej. Zvláště, když je v tom baba. Když si před tou holkou vybuduješ nějakej ten image, jak dlouho to pak vydržíš hrát? Celej život, kdyby sis ji vzal? Nemysli si, že holky chtěji machry a frajery, to leda ty úplně vypatlaný a s těma se nedá žít.