Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Letní prestige- osobní zkušenost?

Zdravím,
už nějakou dobu se snažím vyřešit problém praovní obuvi, to co nabízí zaměstnavatel je příšerné a protože jsem celý den na nohou potřebuji kvalitní a pohodlné boty.
Musí splnovat normy ohledně pracovní obuvi a především musí být prodyšné.
Našel jsem, zatím jenom na netu, letní prestige zde
Vypadají dobře, ale zatím jsem je nestihl vyzkoušet.
Máte někdo osobní zkušenost s touto obuví, či s nějakou jinou která splňuje dané požadavky?
Díky za vaše názory.

Oni jsou totiž Prestige a "prestige". To co koupíte u ťamana za pětistovku se po měsíci rozpadne a smrdí jak odpad ze Spolan\ Neratovice, jak říkáte. Pokud si ale koupíte originální prestižky (třeba na www.boty-prestige.eu , kde je prodáváme), vydrží Vám pěkných pár let a smrdí tak, jako každá poctivá kožená obuv, tj. nepatrně až přiměřeně :)