Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno V kolika letech začít hokej ?

Dobrý den, už 2 roky mám v hlavě představu, že bych se věnoval profesionálnímu hokeji, ovšem je mi 19 let a od mala hraji fotbal. Umím bruslit, ale s hokejkou a pukem nic nedokážu. Jak jsou na tom kluby, dávají prostor starým začátečníkům ? Děkuji.

Mozes hrat za svoju dedinu, u nas existuju horske ligy a urcite budu aj v CR. Ale pokial viem profici v nich nehraju, leda tak vysluzili.
Btw ja som ako maly hokej na rozdiel od teba hraval, ale teraz po 25 rokoch co som zobral hokejku opat do ruk a siel s malym na rybniky...korculovanie ste uslo, ale ta praca s hokejkou...akoby mi zavadzala, proste hruza.