Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ručník je důležitý, zítra (25. května) je ručníkový den

a to byste rozhodně neměli ten svůj zapomenout doma. Mléčná dráha je totiž obrovská a vy nikdy nevíte, kdy se vám váš ručník bude zrovna hodit. Nevěříte? I poraďme se s populárním galaktickým průvodcem.

Pokud jde o ručníky, Stopařův průvodce po Galaxii o nich říká hned několik věcí. Ručník je skutečně kolosálně užitečná součást výbavy hvězdného stopaře. Především má značnou praktickou cenu – můžete se například do něj zabalit, aby vám nebylo zima, když poskakujete napříč chladnými měsíci planety Jaglan Beta. Můžete na něm ležet na zářivých, mramorovým pískem vystlaných plážích Santraginu V a vdechovat opojné výpary z jeho moří. Můžete na něm spát pod hvězdami, jež tak rudě září na planetě pouští, Karkrafúnu. Můžete ho použít jako plachtu, až poplujete na maličkém voru po proudu drsné řeky Moth, můžete ho namočit pro boj zblízka, nebo si jím zahalit hlavu, abyste necítili jedovaté pachy žravé obludy Blátotlačky z Traalu a nestřetli se s jejím pohledem (je to nepředstavitelně tupé zvíře, myslí si, že když ji nevidíte, nevidí ani ona vás – blbá jak tágo, ale zato značně žravá). Když jste v úzkých, můžete jím signalizovat o pomoc. No, a samozřejmě se jím také můžete utřít, pokud vám po tom všem ještě připadá dost čistý.

Máte nějaký problém v životě? Trápí vás nadváha, neumíte vařit, cestujete někam a potřebujete se na něco zeptat? Potom jste zde správně. Život je příliš krátký na to, abyste ztráceli čas učením se z vlastních chyb - zkuste se poučit ze zkušeností našich návštěvníků. Vítejte na zivot.poradna.net!

jen si nemyšli, marvin byl navržen jako kopie lidského tvora s jeho hlavními vlastnostmi. takže ne láska, ale deprese. :-D mozek jako půlka města a voni řeknou otevři dveře, zavři dveře (marvin obsluhoval výtah). jednoznačně nejpozitivnější postava, krom vogona jelce.

já bych řekl, že by si marvin s hlubokým opovržením ten ručník vzal, jen by mu byl zkažen minimálně jeden den.