Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kašlu na všechno :(

Dobrý den, bojím se že se stanu bezdomovcem. Moje máma ve škole mívala čtyřky až trojky, a nikde ji nezaměstnali. Já mám samé pětky ani jedna čtyřka, prostě samé pětky takže mě už vůbec nezaměstnají. Co mám dělat :( a komentáře typu "Měl ses učit" si nechte pro sebe. Uvědomil jsem si to až teď no za rok už vycházím ze školy. co mám dělat :( asi jediná šance je že budu popelář že :(.

Se samýma pětkama za rok ze školy nevyjdeš. Budeš mít dost času se to všechno doučit. A místo fňukání na internetové poradně by bylo asi lepší si sednout k učení. S kdejakým učňákem se dneska uživíš líp, než s maturitou a na udělání výučního listu nemusíš být génius. Stačí se jen přestat litovat, jak jsi líný a začít něco dělat. Aby ses alespoň z té základky vyhrabal bez propadnutí. Člověk, který se učí, nemůže mít na základce samé koule ze všeho. Pokud ano, nemá tam co dělat a měl by být ve zvláštní. Vzhledem k tomu, že píšeš obstojně předpokládám, že jsi jen líný a ne dementní. Takže učebnici do ruky a za pár let můžeš být dobře placený řemeslníkem.