Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pracovní sešit ze zeměpisu 5

Ahoj nemáte někdo náhodou hotový a dopsaný pracovní sešit ze zeměpisu ? jedná se o Zeměpis 5 pracovní sešit přikládám odkaz na obrázek

9046.jpg

doplnuji si sešit a tak trochu si nad tim celé hodiny nechci lámat hlavu... doplnuji si sešit protože se mi bude v budoucnu hodit (tim myslim že se z něj budu učit)
díky moc :)

Takhle jsem měl na střední pracovní sešit z AJ, kterej jsem stáhl z netu, stejně tak to bylo s učebnicí, měl jsem speciální učitelskou verzi, kde bylo vŠecchno doplněné, na angličtině jsem byl nejlepší....... ;) :-D

Hledat ti ho nebudu, zkus google, když už chceš podvádět.