Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Imunita :(

Zdravím, moje imunita se moc zhoršila :(. Naposledy jsem zvracel před dvěma týdny, a od tehdy to začalo. Když jsem měl 15, mohl jsem prakticky na cokoliv koukat, nic mi nebylo. Mohl jsem se koukat třeba na operaci atd... nic mi nebylo. Jenže teď? Moje ségra je spálená od slunce, její kůže se začala loupat, já jsem na to jen chvilku koukal a bylo mi na zvracení. Když mi bylo 15 v pohodě, mohl jsem se na loupání koukat i celí den. Ale teď ne. Prostě mi to už je nechutné se na to koukat a když třeba na to jen pomyslím na to loupání kůže, tak si myslím že se pobliji. Nevíte jakým ovocem si doplním imunitu?

To není věcí imunity, ale psyché.

Mně jako děcku nevadila krev, injekce, koukání se na operace, byl jsem i na pitvě.
Dnes (desítky let), jakmile bych se jen mrknul, jak mi berou krev, jdou na mě mrákoty. A nějaký záběr z operace v TV? Ani náhodou.
Nikdo mě nenutí se dívat, tak se nedívám. Není co řešit.

Mňam králíka ale přitom zabiju s stáhnu bez jakýchkoliv zábran kdykoliv. Taktéž v PC hrách mi stříkání krve ze všech stran nijak nevadí.

Neřeš to. Nemusíš se stát kožním lékařem a občas můžeš zavírat oči.