Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s bejvalkou

Ahoj, je mi 17 a ještě 6 měsícu zpátky jsem měl fakt pěknou a milou holku ale s tou jsem se pak rozešel, protože to bylo jako chodit ze 13ti letou holkou... A pak když jsem šel ven s kámoškou tak celý den byla sranda už jsem ji znal asi 2 roky a padli jsme si do oka. A pak se to stalo, ona mě chtěla políbit ale já ji odstrčil a vzpoměl jsem si na moji bejvalku... a teď ji mám furt v hlavě. To jak je krásna, chytrá a milá... A už nevim co dál, miluju ji (bejvalku) ale vím že by to dopadlo stejně...

Rozhodnut sa musis ty, bud a), alebo b). Alebo nejaku inu c). Ked chces a) tak chod za a). Ked chces b) tak chod za b) a zabudni na a). My to za teba zabudnut nemozme.

P.S. ked je ta "a)" chytra a krasna a mila tak potom neviem preco si sa rozchadzal. Viac pozitivnych vlastnosti asi ani neexistuje :D