Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tipy na skupiny/ písničky

Zdravím :-)
Začínám si skládat vlastní playlist, který si chci pouštět např. při práci nebo dělání her. Problémem je, že neznám moc skupin/ singlů, které by se mi mohli líbit. Líbí se mi rock, pop rock a spoustu dalších žánrů. Moje oblíbené kapely jsou Skillet,Linkin Park(starší písně), Kabát(také pouze starší) a nebo třeba Fall Out Boy, takže snad něco v tomhle stylu.

Také se mi líbí některé singly, jako například Behind blue eyes, Apologize nebo Leave it all behind. Pokud Vás tedy napadá nějaká kapela/ písnička, budu moc rád za všechny rady :-)

Přidám něco z CZ/SK scény. Když máš rád Kabáty, tak by se Ti mohli líbit i Harlej nebo DeBill Heads. Z punk scény pak třeba Dukla Vozovna, Jaksi taksi, samozřejmě Tři sestry, ze Slovenska pak Horkýže slíže, Iné kafe.

Doporučuji web All Music, tam si můžeš vybírat dle žánrů a příbuznosti kapel dle libosti.

vyzkousej toto: www.spotify.com

zadas jednu skupinu, napr. Off Spring a vybehnou ti dalsi podobni interpreti.. + jsou tam playlisty dle zanru, dle urceni.. na relaxaci, na beh, na soustredeni, jazzove, vazna hudba..

appka se da stahnout do mobilu

placena verze za 6-8E mesicne (nevim presne, platim 8.99 za rodinu s peti cleny) je bez reklam a je tam te hudby FAKT hodne..

A co něco pěkného? Nebudu nabízet rarity, ale třeba od Pink Floydů LP Animals nebo Wish You Were Here.

Z tvrdšího roku (prog-roku) mohu jen jedno: Dream Theatre. Nic lepšího v této sféře asi neexistuje.
Vyzkoušej: watch

edit:
osobně preferuji art rock, prog rock, jazz rock. Jasně, jiná generace :-)