Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Boty - cyklistika

Nazdárek, prosím o radu ohledně pořízení si bot na kolo. Cena tak do 1k, tvrdá podrážka (ne klipy) na šlapadla, vhodné i na běžnou chůzi, ale hlavně na kolo. V obyčejných teniskách to přece jen tlačí. kdo má nějaké dobré zkušenosti s nějakými cyklobotami, které i něco vydrží. Jde o rekreační ježdění a v cíli nějaká ta procházka po nějaké zajímavosti, nechci s sebou tahat zbytečně další obuv. Díky za podněty. LM

konkretni znacku nevim.. v Lidlu mivaji cykloboty nekdy..

zajdi si do obchodu s cyklovecmi, maji tam tretry na kolo, ktere vypadaji jako normalni boty a daji se kratkodobe pouzit i jako "vychazkova" obuv, rozhodne najdes i neco s cenou do 1k..

zespoda maji krytku, pod ni prostor na pridelani SPD pedalu.. pokud chces na normalni slapky, staci nesundat ten kryt.. :)

nj, je to tak.. :( ale moje zena resila stejny problem.. prilis mekka podrazka u beznych bot, SPD nechce..

pedaly mam pouze nacvakavaci, takze tenisky obycejne nemuzu.. takze jedine tretry.. helma je zaklad, bez te ani ranu.. bez zbytku by se jezdit dalo, ale proc? :) jedine co mi chybi je to servisni vozidlo :)