Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Otlaceni z bot

Zdravim, mam takovej praktickej problem. Uz asi treti boty v rade mi otlacuji nohy a to nad patami, co s tim? Podotykam, ze to neni o tom, ochodit je, nebo si na ne zvyknout, tohle jsem vzdycky mival treba u kopacek, ale tady je to jine. Mel jsem je na sobe nekolik tydnu a porad stejny problem. Uplne se mi sedre kuze a je to tak bolestive, ze nemohu pomalu chodit.
Nosim volnocasove boty, co mi tohle nedelaji, ale uz jsou starsi a chtel bych je vymenit prave za jedny z tech, ktere tlaci. Remeslnik rikal, ze jedina moznost je "naklepat" kuzi, ale to nepomohlo. Na netu jsem videl nejakej sprej, co prej pomaha proti tem otlaceninam, ale to by stejne jen odstanilo nasledky, ale ne pricinu.
Co na tohle praktikujete? Predem diky za odpoved.

Ty s vycpavanym opatkem, aspon myslim, uplne nevim, co tim myslis, ale ty oxfordky nenosim. Za posledni rok jsem mel tento problem s Reeboky, Vans a pak jeste zimnimi boty, ktere byly vyssi. Naopak, ty co sedi paradne jsou Pumy, ale uz se mi tak trochu rozpadaji.

Neaplikuju na to nic, chodim v botech, ktere mi sedi a nesdiraji mi kuzi. To by boty delat nemely. Dela ti to u jedne, nebo obou nohou?

Kazdopadne resit babske rady,spreje a kdesicosi je nesmysl. Jedine poradne reseni je najit si sednouci boty.

Ja toho v zivote nachodil po venku, po kopcich, nahral jsem stovky hodin fotbalu, lital po kurtech i telocvicne a nikdy jsem ja, ani mi spoluhraci tyto problemy nemel. Bud mas atypickou nohu, kuzi a nebo nestastny vyber bot.