Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyrastiem ešte ?

Zdravim chcem sa opytať, mám 15 rokov a meriam 178 cm. Moj otec meria 188cm a mama 165. Chcem sa spytať či ešte vyrastiem lebo ma velmi štve moja vyška . Dakujem za odpovede :)

Nejsem lékař, ale obávám se, že tohle nepředpoví nikdo.

Ve svých 16 letech na gymplu v tanečních jsem byl nejmenší ve třídě. Za pár měsíců jsem vyrostl o cca 30 cm a v 17 už jsem, světe div se, stál v bráně dorosteneckého mančaftu ve fotbale a chytal jsem závodně.
Všichni čuměli, protože jsem přerostl maminku i tatínka. Výšku jsem asi zdědil po svém dědečkovi, který v té době už nežil.